MÖBLER / Bord / Bord 11299178

nr 1129 9178

Bord

längd: 120 cm, djup: 51 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 september 2017
kl 19:49:41

Superellipsbordet